Květen 2016

Můj plán na spokojený život

30. května 2016 v 19:24 | AllieAnnie |  Téma Týdne
Řekla bych, že vlastně odmala žiju docela spokojený život. Až na pár nehezkých zážitků, je to velmi dobrý život. A proto mě napadlo, abych si takový život mohla dopřávat stále, tak jsem si navrhla, jak bude ten můj život vlastně pokračovat. Ano vím, že ne všechno se vyplní, ale snažit se o to můžu, stále. stále a stále a něco podobného se dokonce stát může...
Jako první jsem začala přemýšlet o střední škole. Na jakou bych vlastně chtěla jít? Mám docela plány, ale mám přece ještě dva roky. Docela jistě vím, že by to měla být jazyková škola. Moc bych si nepřála být na gymplu. Já vím, že se toho hodně naučíte a potom si vlastně můžete vybrat kdejakou školu. Ale mám na to, abych to zvládla? Sice teď se mi daří, ale nikdo neví, kde se to zvrtne. No prostě gymnázium ne. Jenom kdyby to byla poslední šance a nebo kdybych nevěděla na jakou školu chci jít.
Asi každý bych řekla, že když odmaturuje, chce si dát pauzu tak rok, maximálně 3 roky. A někam si zajet do zahraničí, aby jste se rozšířili, ty své vědomosti, nebo si vylepšit jazyk a nebo prostě jen tak na dovolenou. Přikláním se k tomu, že bych tam jela s nikým, protože můžete vzít svoje peníze a dát je dohromady a nestresovat se tolik o finance. Nejlepší by asi bylo kdybyste rovnou zůstali tam kde jste.
A jakou bych vlastně chtěla vysokou? Mám tři návrhy. Jeden je na učitele a to přesně zeměpis, jazyky, biologie a čeština nebo podle toho v jaké bych byla v zemi. Druhý návrh je, že vystuduji lékařství, ale to je podle mě těžké, ale i tak bych chtěla. Aspoň ukážete, co je ve vás a že něco v té kebuli máte. Po té bych chtěla vlastně docestovat až do těch nejzápadnějších koutů světa a tam léčit lidi, kteří to nutně potřebují. Jistě bych se přidala k nějaké organizaci, která toto podniká. No a ta třetí je, takový směs jazyků a zeměpisu. Přesně nevím jestli se něco takového děla, ale prostě bych chtěla procestovat svět. Sice si asi vůbec nevidělám, ale něco si najdu. Abych ještě dodala, že bych chtěla vystudovat více škol, protože v dnešní době je to tak, že čím jste chytřejší, máte více možností na práci, atd...
Moje plány v založení rodiny je velmi jednoduché. Tak tři děti a manžela s kterým se nerozejdu po pěti letech, protože si neumím představit, jaké by to bylo pro děti, protože se moji rodiče nerozvedli, protože nejsou ani vdaní, ale pořád jsou spolu a já si to nedokážu představit...Ani nevím v kolik bych chtěla děti. Ten věkový průměr je čím dál větší a ještě k tomu vystudovat tolik škol...
To bude těžké, ale doufám, že aspoň jedno se vyplní a ten spokojený život bude pokračovat dále!
Tak to je vše! Mějte se!
Kdyžtak zanechte komentář.
AllieAnnie

Jaké by to bylo kdyby jsme žili pozpátku?

26. května 2016 v 17:39 | AllieAnnie |  Jiné články
Ahojte!
Právě jsem přemýšlela nad tím, co bych měla napsat na článek. A jako inspiraci jsem koukala na bývalá Témata Týdne. Když máte blog tak dva roky, tak to téma určitě znáte...

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdyby jsme žili pozpátku? Já jsem nad tím uvažovala a řekla jsem si, že by to byla úplná blbost a hlavně by to nedávalo žádný smysl.
Přectacte si, že se narodíte a bude vám třeba devadesát víc či méně. A když nad tím budete přemýšlet, řeknete si, kolik je rodičům? Velmi by mě zajímalo, kolik by jim bylo...Museli by vás mít tak v sedmdesáti, kdyby vám bylo devadesát.
Bylo by docela deprimující, že by jste věděli, kdy umřete. Vždyt´nemůžete umřít v mínusu...A dožijete se třeba jenom těch osmdesát. Jak znám sama sebe. Vím že bych hned začala počítat, kolik let, měsíců, týdnů, dní, hodin, minut a sekund. Prostě kdy přijde můj den a už nebudu na tomto světě...
Další blbost, co by tu byla, že by jsme v těch třeba osmdesáti byli hrozně chytří a postupně by jsme stárli. Zajímalo by mě, jak by to vypadalo a co by to udělalo s lidstvem.
Co my víme? Třeba vybuchne Země z toho zmatku a houby platný s tim Marsem. Na ten se můžeme vybodnout, protože jak by jsme hloupli a přiznejme si, že to trvá než vynaleznete, jak doletět na Mars, by jsme zapomínali, jak vytvořit tu raketu na ten Mars nebo kam by jsme to letěli. Vlastně by to bylo docela jedno, když nemáme šanci.
A ted´mě napadlo. Vypadal by vesmír jinak nebo stejně? Podle mého názoru by bylo všechno vzhůru nohama a možná by jsme touhle dobou byli ještě s IQ jako neandrtálec...

Tak to je všechno z dnešního článku a klidně mi pošlete o čem bych měla psát příště.
Snad se líbilo.
Když tak zanechte komentář!
AllieAnnie

Krátký článek na úvod

23. května 2016 v 16:51 | AllieAnnie
(Vůbec nevím, co bych měla napsat na úvod, ale pokusím se...:D)

Takže ahoj!
Tohle bude hrozně krátký članek, jak jste si mohli přečíst z názvu, ale pokusím se Vám přiblížit, o čem bude blog, o čem budu psát, co ode mě můžete očekávat, atd...Prostě to základní.
Nejedřív bych chtěla napsat, co najdete na blogu.
Hrozně mě baví psát příběhy! Takže když se budete nudit, můžete zajít na můj blog a něco pěkného (doufám, že je to ěkné!) si přečíst. Já už měla i před rokem blog, takže nějak vím, jak to zde chodí a proto budu psát Téma Týdne, protože některá témata jsou zajímavá a hrozně ráda se rozepíšu i když píšu něco tak já to mám ve své kebuli vymyšlené, ale potom začnu psát, mám tři řádky a nevím jak dál. To znamená, že nečekejte moc dlohé články ohledně jiných témat, než jsou příběhy.
Potom zde najdete nějakou galerii obrázků. Můžete si do komentářů psát, jaké obrázky by jste chtěli vidět na blogu a nebo o čem mám psát.
A další články mě snad napadnou někdy jindy a budu psát i o ničem jiném.
Tak to je včechno!
Mějte se!
AllieAnnie :3