Červen 2016

2.Kapitola-Nejnudnější večírek

11. června 2016 v 14:01 | AllieAnnie |  Modlitby
Ahojte! Mám tu další díl mého příběhu. Velmi mě baví tohle psát, takže jsem se rozhodla, že budou více příběhů a sem tam nějaký ten normální článek. :)


Jestli jste někdy byli na nějakém večírku a hrozně jste se tam nudili, asi budete vědět o čem vám budu vyprávět...Když mě máma poprvé donutila jít na večírek (Poprvé a naposled) mi slíbila, že nechá opravit můj počítač. Už ho mám rozbitý dva týdny a několikrát jsem Kevinovi říkala ať ho opraví, ale on si myslí, že na něm trávím až moc času, což není pravda, protože na něm dělám úkoly a svoje animace. Je to můj koníček...No a kdo by neodmítl nabídku, že mi někdo opraví počítač.
Ale je tu strašná nuda. Všichni se tu baví a já jediná sedím v hrozně pohodlném křesle a jím dobré koláčky. Dům v kterém jsme s mámou a vlastně skoro celou rodinou, je úžasný. Když jsem sem přišla, všechno jsem si to tu prohlídla, kromě místnosti kam se nesmí. Je to tu velké, ale já stejně trávím nejvíce času v takovém "saĺónu" kde ženy a moje máma popíjí alkohol a já jím krásně nazdobené perníky a koláčky.
,,Nechceš si jít zatančit, Smile?" ptá se máma.
,,Blázníš! Já a tančit? Mámi! Já netančím. Koukni na mě, jsem tlustá!" odsekla jsem drze.
,,Neblázni. Jseš akorát," uklidňuje mě máma.
Já jenom odfrknu a zase sedím a koukám na krásně vymalovaný pokoj. Nacházím se ve svém světě a opakuju si slovíčka z francouzštiny a cizí slova z biologie.
Po chvilce se máma zakucká.
,,Mami! Přestaň pít. Přece víš, že máš problémy se srdcem a dýcháním!" upozorním jí. Máma prodělala dva infarkty a musela mít několik oprací a také vyrůstala v rodině, kde hodně kouřili a máma měla velmi silné astma a teď má hodně velké problémy.
,,Jako kdybych to nevěděla, Smile!" zakuckává se máma, protože vedle kouří.
,,Mámi! Pojďme domů! Je tu nuda!"
,,No jo!"
Máma se rozloučí se všemi a jdeme ven, protože si máma nevzala prášky. Říkám si, že by si na to měla dávat pozor.
,,Nadechni se, mami," říkám.
,,Já vím, jak se dýchá!"
,,No jo, ale dělám si starosti. Neměly jsme tam chodit. Teď budeš celou noc kašlat."
,,Hmm...Asi jo..."
Stejně mámu obejmu. Dělám si o ní hodně velké starosti a máma si to neuvědomuje, že je hodně nemocná a že to může ohrozit její život a ještě k tomu, že je těhotná!
Dorážíme domů. Doma je Kevin, Will, Jack a Song. Song si kreslí a kluci koukají na fotbal. O ten se s mámou nezajímáme. Donutím mámu, aby šla do postele a sama jdu do pokoje a usínám. I když slyším mámu kašlat.

To je vše! Snad se vám to líbilo, i když je to teď docela nudné, ale slibuji, že za chvíli to bude více zajímavější!
Mějte se hezky!
AllieAnnie

1.Kapitola-Seznámení

8. června 2016 v 17:09 | AllieAnnie |  Modlitby
Ahojte! Mám tu pro vás nový a první díl mého příběhu-Modlitby. Tohle je jenom seznámneí, proto to bude kratší. Chtěla bych jenom upozornit, že se vám možná první díly budou zdát nudné, ale z těch nějak poznáte o co se jedná. Takže přeji krásné čtení!

Jmenuji se Smile. Ano, správně. Je to trochu divné jméno, ale máma miluje hudbu, proto se jmenuje Melody. A tak nechala své děti pojmenovat, co cítí při hudbě. Například já: Jsem Smile, to mámě přináší úsměv na tváři při poslechu hudby. Dále malá Song, no prostě píseň. A po té je tu miminko, které se ještě nenarodilo, a jmenuje se Joy, radost při hudbě. No a potom mám ještě dva bratry-Jacka a Wiliama. Ha ha, ty máma nějak zanedbala. Možná to jsou jména oblíbených zpěváků. To já nevím, a je mi to vlastně jedno.
Je mi třináct let. Song je pět. Wiliamovi je osm a Jackovi je šestnáct. Máma byla velmi mladou mámou. Boužel se s mým tátou rozešla, když se dozvěděla, že čeká další dítě a tátovi to připadalo, že se máma zcvokla, když má páté dítě. Připadalo mi, že to mámě bylo jedno, protože se za několik týdnů dala dohromady s Kevinem-mým nevlastním tátou. Kevina nesnáším! Vlastně nikdo z mých sourozenců. Abych se mu vyhla, zamykám se v pokoji s je mi ukradený jestli mi vynadá nebo ne.
Vlastně tohle není celá rodina. Bydlíme ještě s tetou, která se k nám odstěhovala, protože dřive bydlela ve městě, tam měla přítele, ale on se s ní rozešel a teta je teď v depresích a máma jí vzala pod svá křídla. No a dále je tu babička se svým přítelem, kterého mimochodem taky nemám ráda, protože mi připadá, že se chová jako úchyl. Naštěstí ne ke mně, ale spíš k babičce, ale ona si to neuvědomuje, protože je až po uši zamilovaná a s tím já nic neudělám. Máma to s ním taky nevydrží.
Máma je vlastně pro mě osoba s kterou si nejvíce rozumím. Nemám ani moc přátel. Jenom kamarádku Sydney ze školy a taky pár holek ze třídy, ale ty nepovažuji za opravdové kamarádky.
Nakonec chci říct, že bydlíme v rodinném domě v jedné klidné ulici, kde to zbožňuji, protože máme spoustu zvířat. A blízko je park. A mně osobně patří retrívr Ben a kočka Persie.

Tak to je vše.
Snad se vám líbil díl
Mějte se!
AllieAnnie