1.Kapitola-Seznámení

8. června 2016 v 17:09 | AllieAnnie |  Modlitby
Ahojte! Mám tu pro vás nový a první díl mého příběhu-Modlitby. Tohle je jenom seznámneí, proto to bude kratší. Chtěla bych jenom upozornit, že se vám možná první díly budou zdát nudné, ale z těch nějak poznáte o co se jedná. Takže přeji krásné čtení!

Jmenuji se Smile. Ano, správně. Je to trochu divné jméno, ale máma miluje hudbu, proto se jmenuje Melody. A tak nechala své děti pojmenovat, co cítí při hudbě. Například já: Jsem Smile, to mámě přináší úsměv na tváři při poslechu hudby. Dále malá Song, no prostě píseň. A po té je tu miminko, které se ještě nenarodilo, a jmenuje se Joy, radost při hudbě. No a potom mám ještě dva bratry-Jacka a Wiliama. Ha ha, ty máma nějak zanedbala. Možná to jsou jména oblíbených zpěváků. To já nevím, a je mi to vlastně jedno.
Je mi třináct let. Song je pět. Wiliamovi je osm a Jackovi je šestnáct. Máma byla velmi mladou mámou. Boužel se s mým tátou rozešla, když se dozvěděla, že čeká další dítě a tátovi to připadalo, že se máma zcvokla, když má páté dítě. Připadalo mi, že to mámě bylo jedno, protože se za několik týdnů dala dohromady s Kevinem-mým nevlastním tátou. Kevina nesnáším! Vlastně nikdo z mých sourozenců. Abych se mu vyhla, zamykám se v pokoji s je mi ukradený jestli mi vynadá nebo ne.
Vlastně tohle není celá rodina. Bydlíme ještě s tetou, která se k nám odstěhovala, protože dřive bydlela ve městě, tam měla přítele, ale on se s ní rozešel a teta je teď v depresích a máma jí vzala pod svá křídla. No a dále je tu babička se svým přítelem, kterého mimochodem taky nemám ráda, protože mi připadá, že se chová jako úchyl. Naštěstí ne ke mně, ale spíš k babičce, ale ona si to neuvědomuje, protože je až po uši zamilovaná a s tím já nic neudělám. Máma to s ním taky nevydrží.
Máma je vlastně pro mě osoba s kterou si nejvíce rozumím. Nemám ani moc přátel. Jenom kamarádku Sydney ze školy a taky pár holek ze třídy, ale ty nepovažuji za opravdové kamarádky.
Nakonec chci říct, že bydlíme v rodinném domě v jedné klidné ulici, kde to zbožňuji, protože máme spoustu zvířat. A blízko je park. A mně osobně patří retrívr Ben a kočka Persie.

Tak to je vše.
Snad se vám líbil díl
Mějte se!
AllieAnnie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama