2.Kapitola-Nejnudnější večírek

11. června 2016 v 14:01 | AllieAnnie |  Modlitby
Ahojte! Mám tu další díl mého příběhu. Velmi mě baví tohle psát, takže jsem se rozhodla, že budou více příběhů a sem tam nějaký ten normální článek. :)


Jestli jste někdy byli na nějakém večírku a hrozně jste se tam nudili, asi budete vědět o čem vám budu vyprávět...Když mě máma poprvé donutila jít na večírek (Poprvé a naposled) mi slíbila, že nechá opravit můj počítač. Už ho mám rozbitý dva týdny a několikrát jsem Kevinovi říkala ať ho opraví, ale on si myslí, že na něm trávím až moc času, což není pravda, protože na něm dělám úkoly a svoje animace. Je to můj koníček...No a kdo by neodmítl nabídku, že mi někdo opraví počítač.
Ale je tu strašná nuda. Všichni se tu baví a já jediná sedím v hrozně pohodlném křesle a jím dobré koláčky. Dům v kterém jsme s mámou a vlastně skoro celou rodinou, je úžasný. Když jsem sem přišla, všechno jsem si to tu prohlídla, kromě místnosti kam se nesmí. Je to tu velké, ale já stejně trávím nejvíce času v takovém "saĺónu" kde ženy a moje máma popíjí alkohol a já jím krásně nazdobené perníky a koláčky.
,,Nechceš si jít zatančit, Smile?" ptá se máma.
,,Blázníš! Já a tančit? Mámi! Já netančím. Koukni na mě, jsem tlustá!" odsekla jsem drze.
,,Neblázni. Jseš akorát," uklidňuje mě máma.
Já jenom odfrknu a zase sedím a koukám na krásně vymalovaný pokoj. Nacházím se ve svém světě a opakuju si slovíčka z francouzštiny a cizí slova z biologie.
Po chvilce se máma zakucká.
,,Mami! Přestaň pít. Přece víš, že máš problémy se srdcem a dýcháním!" upozorním jí. Máma prodělala dva infarkty a musela mít několik oprací a také vyrůstala v rodině, kde hodně kouřili a máma měla velmi silné astma a teď má hodně velké problémy.
,,Jako kdybych to nevěděla, Smile!" zakuckává se máma, protože vedle kouří.
,,Mámi! Pojďme domů! Je tu nuda!"
,,No jo!"
Máma se rozloučí se všemi a jdeme ven, protože si máma nevzala prášky. Říkám si, že by si na to měla dávat pozor.
,,Nadechni se, mami," říkám.
,,Já vím, jak se dýchá!"
,,No jo, ale dělám si starosti. Neměly jsme tam chodit. Teď budeš celou noc kašlat."
,,Hmm...Asi jo..."
Stejně mámu obejmu. Dělám si o ní hodně velké starosti a máma si to neuvědomuje, že je hodně nemocná a že to může ohrozit její život a ještě k tomu, že je těhotná!
Dorážíme domů. Doma je Kevin, Will, Jack a Song. Song si kreslí a kluci koukají na fotbal. O ten se s mámou nezajímáme. Donutím mámu, aby šla do postele a sama jdu do pokoje a usínám. I když slyším mámu kašlat.

To je vše! Snad se vám to líbilo, i když je to teď docela nudné, ale slibuji, že za chvíli to bude více zajímavější!
Mějte se hezky!
AllieAnnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 15. června 2016 v 20:23 | Reagovat

Kouření je jen pro zdravé vzorky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama